KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15185114
nr 1518 5114
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Signerad, daterad 1918, "Djurgårds staden". Blandteknik, bildmått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:36:20
30/1 18:01:13
700 kr
30/1 18:34:20
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin